Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh A

13. 11. 2011

V pondělí 5.12. 2011 večer se Fíně narodily dvě krásné holky. Jedna vlkošedá - Arbo a jedna tmavá black and tan - Asal. Holky jsou zdravé, plně kojené a mají se čile k světu a obě jsou již zadané. Otcem je MAGIC GREY von Ollis Hof, trpasličí pejsek barvy creme sable. 

více fotografií viz fotoalbum

 prirustky.jpg

Porodní váha Asal byla 149g, Arbo 140g. Graf ukazuje, jak děvčata krásně přibírají.

Páníček prohlásil, že pytel blech se už vážit nedá, takže končíme s vážením. Holky krásně prospívají, tak už vážení není třeba.

 

miki_119__6_.jpgwww_lfk20110928_10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www_asal_arbo_02.jpg 

 

pc300015.jpg

 

 

Dnes je 5.února a holkám jsou 2 měsíce. Strávili jsme spolu poslední víkend. Ve středu si pro Asal přijedou a už se nikdy neuvídíme. Stěhuje se do Švédska. Pro Arbo si nová panička přijede příští víkend, naštěstí zůstane v Čechách a možná bude časem konkurence na výstavách

Byly to nádherné 2 měsíce. Chtěla jsem toho napsat strašně moc a teď jen sedím a hledím. Když se holky narodily a já se všem známým chlubila, kamarádka mi psala, abych si ty 2 měsíce pořádně užila, že to uteče. Měla pravdu.

S páníčkem jsme byli zvědaví, jaká Fína bude máma a ukázalo se, že jsme pochybovali zbytečně. Jako máma byla vzorná. Porod jí dal zabrat, ale zotavila se, mlíčko se jí také udělalo. Horší to bylo se vztahem k Luise. Tu chtěla zabít. Své děti si chránila naprosto urputně. Trvalo to 6 týdnů, bylo to náročné, ale zvládli jsme i toto.

Předvánoční a vánoční čas jsme strávili u veterináře, protože Fínu přepadlo poporodní odvápnění a přesně na štědrý večer se Fína s Luisou popraly tak, že Luisa měla celé tělíčko v křeči, špatně dýchala a chodila a museli jsme jezdit na injekce.

Přes to všechno to bylo úžasné a mě je moc líto, že holky odjíždějí. Ale budu jim přát stejné páníčky, jako jsme my a hodně zdraví. Přinesly mi strašně moc lásky a štěstí a já se už teď těším na nová štěňátka.

www_asal_arbo_48.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asal a Arbo budou mít v prosinci své první narozeniny a už jim to opravdu sluší.

asal_2012-03-16_2.jpg

 

 

 

       Asal na pobřeží Severního moře ve Švédsku

 

 

 

 

 

 

sofie-8-mesicu-04.jpg

 

 

 

Arbo, u nové paničky pojmenovaná Sofie, sklízí pěkné úspěchy na výstavách, doma v Čechách i v zahraničí.

 

Náhledy fotografií ze složky Asal Arbo